Prisijungti prie paskyros

arba prisijungkite su slaptažodžiu
Prisijungimo vardas *
Slaptažodis *
 
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias!

1. Bendrosios nuostatos

1.1. Šios privatumo sąlygos (toliau - „Sąlygos“) reglamentuoja pagrindinę tvarką ir principus, kuriais remiantis Pardavėjas  (toliau - „Pardavėjas“) tvarko elektroninės internetinės parduotuvės www.aromajoy.lt (toliau - parduotuvė) Pirkėjų (toliau - „Pirkėjas“) asmens duomenis.

1.2. Pirkėjų asmeninių duomenų tvarkymą nustato šios sąlygos ir LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai, reglamentuojantys tokių duomenų rinkimą.

1.3. Pardavėjas įsipareigoja parduoti prekes fiziniams asmenims, kurie yra ne jaunesni nei 18 metų, bei Juridiniams asmenims kurie savo veiklą yra užregistravę LR nustatyta tvarka.

2. Registracijos pateikimo taisyklės

2.1. Pirkėjas registracijos formoje savanoriškai nurodo informaciją apie save. Jeigu registracijos formoje Pirkėjas pateikiate netikslius, melagingus ar klaidinančius duomenis, Pardavėjas turi teisę pakartotinai užklausti apie pateiktų duomenų teisingumą, panaikinti Pirkėjo registraciją ir ištrinti duomenis. Pardavėjas savo nuožiūra gali apriboti Pirkėjoi galimybes naudotis parduotuve.

2.2. Pardavėjas gerbia kiekvieno Pirkėjo, kuris lankosi parduotuvėje, teisę į privatumą. Pardavėjas renka ir naudojame Pirkėjo duomenis (vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą ir kitą el. parduotuvės registracijos formoje nurodytą informaciją) tam, kad:

2.2.1. apdorotu Pirkėjo prekių ar paslaugų užsakymus,

2.2.2. išspręstu problemas, susijusias su prekių teikimu arba pristatymu,

2.2.3. įvykdytume kitus sutartinius įsipareigojimus.

2.3. Pirkėjo duomenys yra tvarkomi saugiomis priemonėmis, kurios apsaugo duomenis nuo neteisėto sunaikinimo, atskleidimo ar kitų neteisėtų veiksmų.

2.4. Ne asmeninius Pirkėjo duomenis (prekių kiekis, prekių paskirtis ir kiti  duomenys, susiję su įsigytomis prekėmis, Pardavėjas gali naudoti savo statistiniais tikslais. Toks statistinių duomenų rinkimas neleis tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyti Pirkėjo asmens tapatybės. Patrdavėjas pasilieka teisę statistinius duomenis perduoti trečiajai šaliai.

3. Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims

3.1. Pardavėjas turi teisę perduoti informaciją trečioms šalims tik punkte 2.2. numatytais atvejais.

3.2. Pardavėjas niekada neperduoda Pirkėjo asmens duomenų trečiosioms šalims, negaves Pirkėjo sutikimo, išskyrus LR įstatymų nustatytais atvejais.

4. Asmens duomenų pakeitimas ir atnaujinimas

4.1. Pirkėjas turite teisę keisti ir atnaujinti registracijos formoje pateiktą informaciją savarankiškai, bet kuriuo metu.

4.2. Pardavėjas siekdamas efektyviai įgyvendinti Pirkėjo prekių ar paslaugų užsakymą, gali prašyti Pirkėjo atnaujinti duomenis.

5. Informacijos ar pretenzijos perdavimas

5.1. Visi pranešimai, susiję su asmens duomenų tvarkymu, yra pateikiami pardavėjui elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba paštu adresu UAB Infranet Ukmergės gatvė 315B, LT-06306, Vilnius.

5.2. Atsakymą Pirkėjui Pardavėjas pateikia tokia forma ir adresu kokia (-iu) buvo gauta iš pirkėjo.

6. Asmens duomenų tvarkymas

Pirkėjas sutinka, kad asmens duomenys, kuriuos Pirkėjas savo noru pateikė registracijos formoje, būtų tvarkomi remiantis šiomis taisyklėmis.

7. Taisyklių keitimas

7.1. Pardavėjas turi teisę keisti Privatumo sąlygas, apie tai pranešdami parduotuvėje atskiru skelbimu 30 dienų laikotarpyje nuo taisyklių pakeitimo dienos.

7.2. Jeigu Pirkėjas po sąlygų pasikeitimo ir toliau naudojasi parduotuvės teikiamomis paslaugomis arba parduodamomis prekėmis, tai traktuojama, kaip Pirkėjo sutikimu su pasikeitusiomis Privatumo salygomis

8. Apmokėjimo būdai

8.1. Perkant el.parduotuvėje www.aromajoy.lt atsiskaityti galima:

BANKINIU PAVEDIMU naudojantis "Paysera“ bank-link sistema. Ši sistema – tai plačiausiai naudojamas saugus ir greitas būdas patogiai atsiskaityti už prekes naudojantis elektronine bankininkyste. Jusų pavedimas bus suformuotas automatiškai. Užsakymo pabaigoje Jūs būsite nukreipti į „Paysera“ sistemą, kur galėsite pasirinkti savo banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės, paspaudžiant ant banko logotipo ir būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklapį, kuriame suvedę savo prisijungimo duomenis, matysite Jums jau suformuotą sąskaitą, kurią reikės patvirtinti ir apmokėti. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo.

9. Prekių pakavimas

9.1. Prekių pakavimui naudojame dvi žodžio "pakuotė" savokas

1) vidaus pakuotė - tai prekės firminė dėžutė, dovanų dekoratyvinė dėžutė arba kita pakuotė į kuria dedama pati prekė. Jeigu prekės yra įsigijamos su vidaus pakuote, tai pakuotė bus visada nauja. Ji panaudota pirma karta butent Jūsų prekei supakuoti

2) lauko pakuotė - tai pakuotė skirta apsaugoti prekę siuntimo arba transportavimo metu. Jeigu tik yra galimybė mažiname plastikinės pakuotės kiekius. Smulkioms prekėms naudojame popierinius maišelius, užpildui – suyrančias granules, glamžytą popierių. Stiklinę tarą pakuojame į gofrokartoną arba burbulinę plevelę. Į plastikines pakuotes mes pakuojame drėgmei jautrias prekes. Panaudojame lauko pakuotei dėžutes kurios dar yra tinkamos atlikti savo misijai, nors ir nebutinai naujos.

9.2. Gamyboje ir prekyboje atsiradusias atliekas mes rūšiuojame, atskirdami plastiką, popierių, stiklą ir kitas atliekas.

10. Prekių pristatymas

10.1. Prekės išsiuntimui paruošiamos per 1-2 darbo dienas.

10.2. Pristatymo būdai:

- Atsiėmimas Atsiėmimo punkte adresu Vilnius, Ukmergės gatvė 315B, LT-06306 - nemokamai

- Atsiėmimas OMNIVA terminale - mokama

- Atsiėmimas LP Express terminale - mokama

11. Prekių grąžinimas

11.1. Prekių keitimą ir grąžinimą reglamentuoja Civilinio kodekso 6.362 straipsnis bei mažmeninės prekybos taisyklės. Jeigu pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, jis turi teisę per keturiolika dienų nuo ne maisto prekių pardavimo dienos, jeigu pardavėjas nėra nustatęs ilgesnio termino, pakeisti ją analogiška preke.

11.2. Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė ar pažeista pakuotė, prašome nedelsiant informuoti el. laišku pridedant nuotraukas, bei nurodant užsakymo nr.. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis “Prekių grąžinimo ir keitimo taisyklėmis” , patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. Ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

11.3. Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik Ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintu „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių” nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas turėsite apmokėti Jūs.

11.4. Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

11.4.1. Nusprendus grąžinti gaminius – pirmiausia apie tai informuokite el.laišku Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. nurodydami užsakymo numerį, norimas grąžinti prekes ir gražinimo priežastį.

11.4.2. Prekę galima grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo jos gavimo datos.

11.4.3. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje ir nepažeistoje pakuotėje;

11.4.4. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

11.4.5. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

11.4.6. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

11.5. Siekiant užtikrinti sklandų prekių grąžinimą, rekomenduojame prekes siųsti registruotu paštu arba kurjeriu. Prekės kainą, išskyrus siuntimo išlaidas, per 14 darbo dienų nuo prekės grąžinimo datos grąžinami į bankinę sąskaitą iš kurios buvo gautos įplaukos įsigijimo metu.

11.6. Jeigu dėl tam tikrų priežasčių norite įsigytą gaminį pakeisti kitu, tuomet grąžinkite gaminį ir įsigykite norimą iš naujo arba, jei yra galimybės, Vilniaus mieste iš anksto susitarus – galimas prekių pakeitimas.

11.7. Pilstomi pagal užsakymą produktai (aliejai, bazės ir panašiai) yra negrąžinamos prekės, nes jie yra išpilstomi individualiai kiekvieno užsakymo metu. 

11.8. Elektroninės prekės, tokios kaip dovanų kuponai, instrukcijos, kurios pateikiamos pdf formatu, yra negrąžinamos prekės.

 

Pristatymas nemokamas Lietuvoje nuo 25 Eurų

Prekių atsiėmimas Omniva terminaluose

Apmokėjimas visų bankų mokėjimo sistemose