Prisijungti prie paskyros

arba prisijungkite su slaptažodžiu
Prisijungimo vardas *
Slaptažodis *
 
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias!

1. Prekių keitimą ir grąžinimą reglamentuoja Civilinio kodekso 6.362 straipsnis bei mažmeninės prekybos taisyklės. Jeigu pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, jis turi teisę per keturiolika dienų nuo ne maisto prekių pardavimo dienos, jeigu pardavėjas nėra nustatęs ilgesnio termino, pakeisti ją analogiška preke.

2. Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė ar pažeista pakuotė, prašome nedelsiant informuoti el. laišku pridedant nuotraukas, bei nurodant užsakymo nr.. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis “Prekių grąžinimo ir keitimo taisyklėmis” , patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. Ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

3. Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik Ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintu „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių” nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas turėsite apmokėti Jūs.

4. Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

4.1. Nusprendus grąžinti gaminius – pirmiausia apie tai informuokite el.laišku Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. nurodydami užsakymo numerį, norimas grąžinti prekes ir gražinimo priežastį.

4.2. Prekę galima grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo jos gavimo datos.

4.3. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje ir nepažeistoje pakuotėje;

4.4. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

4.5. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

4.6. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

5. Siekiant užtikrinti sklandų prekių grąžinimą, rekomenduojame prekes siųsti registruotu paštu arba kurjeriu. Prekės kainą, išskyrus siuntimo išlaidas, per 14 darbo dienų nuo prekės grąžinimo datos grąžinami į bankinę sąskaitą iš kurios buvo gautos įplaukos įsigijimo metu.

6. Jeigu dėl tam tikrų priežasčių norite įsigytą gaminį pakeisti kitu, tuomet grąžinkite gaminį ir įsigykite norimą iš naujo arba, jei yra galimybės, Vilniaus mieste iš anksto susitarus – galimas prekių pakeitimas.

7. Pilstomi pagal užsakymą produktai (aliejai, bazės ir panašiai) yra negrąžinamos prekės, nes jie yra išpilstomi individualiai kiekvieno užsakymo metu. 

8. Elektroninės prekės, tokios kaip dovanų kuponai, instrukcijos, kurios pateikiamos pdf formatu, yra negrąžinamos prekės.

 

Grąžinamas prekes siųsti adresu:

UAB Infranet

Ukmergės gatvė 315B, LT-06306, Vilnius

Pristatymas nemokamas Lietuvoje nuo 25 Eurų

Prekių atsiėmimas Omniva terminaluose

Apmokėjimas visų bankų mokėjimo sistemose